Lilypie Premature Baby tickers Daisypath Happy Birthday tickers
خاطرات زمینی فرشته های آسمانی

+ تولد نازدونه خونه

دیروز تولد دوسالگی سبا کوچولو بود ... عزیزم عاشقانه دوستت داریم .(عکسای دو سالگی آتلیه در آینده نزدیک)

 

عکس مربوط به تولد یکسالگی سباجون هست

نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/٢٩
تگ ها: روز تولد


+ تجربه ایی دوباره

بازهم دوباره تجربه مستقل بودن و همچنین از خود گذشتگی نشان دادن و از مهمتر مهمان بابابزرگ و مامان بزرگ بودن که ما خیلی دوست داریم.


قبل از رفتن به تولد دوست و همکلاسیم مهراناجون

همان روز تولد که خیلی هم ناراحت بودی که چرا تو لباس نمی پوشی و تولد نمیری

با اینکه فصل بهاره ولی از گرم شدن هوا خبری نیست و هنوز نگران سرما وسرماخوردگی تو هستیم

سبا جون دقیقاً یکسال پیش تو همین روزای اردیبهشتی

دوستتان دارم و به خدای بزرگ می سپارمتون

پینوشت : هفته دیگه تولد دوسالگی تو دختر خوبمه که امیدوارم تا اونموقع بیام و برات یه جشن بگیرم...دوستت دارم

فرهنگ لغات سبایی:

اتوبوس: اتوتوس

الاغه: اُگاله

به مرور کامل میشه(حداکثر تا سن دوسال و نیمگی)

اضافه نوشت در تاریخ 6/3/94

عقب بشینم : عبق بشینم

بپوشم : بتوشم

مامان بزرگ :ما جو

بابابزرگ : با جو

نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/٢٠


+ از این تولد تا اون تولد

چند روزی بیشتر به تولد دو سالگی خانم کوچولوی خوش اخلاق خونه بیشتر نمونده ، نمی دونم با برنامه ریزیهایی که برای مسافرتمون توی همون هفته انجام دادیم می تونم واسش تولد بگیرم یا اینکه امسال شرمندش میشم ولی در هر حال اگر هم نتونستم تو خونه براش جشن بگیرم حتما تو مهد کودک از خجالتش در میام.

مراحل رشد سبا هم خیلی خوب بوده ...الان به خوبی حرف می زنه به واسطه ساینا خیلی چیزها را یاد گرفته تا عدد 10 را می شمره روزهای هفته را به انگلیسی میگه .به خوبی نقاشی میکشه . دایره را تشخیص میده و آن را می کشه ولی هنوز تو یادگیری رنگها مشکل داره . خیلی دوست داره دستشویی بره ولی من هنوز واسه اینکار اقدام نکردم وبه محض داشتن این حس مرتب تکرار می کنه : ج ی ش دالم. ج ی ش دالم .(انشا...بعد از سفر) و همینطور پروژه از شیر گرفتنش باشه واسه اتمام شیرخشکهایی که خریدیم.خندهچشمک

تشکر کردنش که دیگه نگووووووووووو...حدود دوماه پیش واسه خرید رفتیم بیرون ... باقی مانده پولمان از آقای مغازه دار خواهش کردم به سبا که همراهم بود شکلات بده و همینکه دستش داد خیلی بامزه به مغازه دار گفت ممنون....بماند که صاحب مغازه چقدر تعجب کرده بود و هزار بار به سبا ماشا... گفت

ممنون گفتنش برای همه سوژه شده و خیلی خوب می تواند تشخیص بدهد که چه مواقعی بهش لطف میشه و باید تشکر کند .

پینوشت 1: عکسهای پارک روز بعد از تولد ساینا همراه با پسرخاله ها

 

نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۳:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/۱٤


+ تولد رنگین کمانی تو

امسال باز بنا به خواسته خودت دوستان پیش دبستانی و با اصرار چند تا از دوستای قبلی مهدت را دعوت کردی حدود 30 نفر دختر بچه سن 5 تا 7 ساله و دو تا پسرخاله 6 ساله شیطون وسبا ونازی 2 ساله و یک جوجه طلایی چند روزه –مامان بزرگ و بابابزرگ و خاله جون و مامان نازی جون مهمانانمون بودند . با کمک خاله خیلی سریع آماده شدیم هرچند بیشتر کارهامون را از روزهای قبل انجام داده بودیم.

یکی یکی مهمانان عزیزمون رسیدند و مراسم با حضور گرمشون شروع شد و هر بازی و شیطنتی خواستند انجام دادند و مامان و مامان بزرگ کلی صبور بودند تا مبادا باعث رنجش خانمی از خانمهای محترم گردیم.حیف که آخر شب اینقدر خسته بودیم که فراموش کردم فقط و فقط از تک تک اتاقها عکس بگیرم و یا از کل خانه فیلمبرداری کنم.

اولین بار بود که تنها دغدغه ام خوش گذشتن به بچه ها بود چرا که مهمانانمون بچه ها بودند (جدا از بابا و مامانم که آنها هم خاص بودند)

با اینکه کنترلشون کمی سخت بود ولی در کل بهشون خیلی خوش گذشت و ما هم زیاد قاطیشون نمی شدیم تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند .فقط این وسط یه جوجه طلایی داشتیم که از بس بین بچه ها جابجا شد زیاد دوام نیاورد و دو روز بعدش ساینا و سبا را با همه دلبستگی که بهش داشتند ، تنها گذاشت .

...
ادامه مطلب
نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/٩
تگ ها: روز تولد


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس