Lilypie Premature Baby tickers Daisypath Happy Birthday tickers
خاطرات زمینی فرشته های آسمانی

+ فرشته دندان

از زمان نوزادیت بگم که کلی منتظر دندون درآوردنت بودم و خدا رو شکر خیلی اذیت نشدی و منم راحت بودم تنها غصه ایی که داشتم چقدر دیر به دیر دندونات درمیان

حدود هفت سال گذشت مروارید کوچولوهات سالم سالم ماندن و حتی کوچکترین اثری از خرابی و زردی و کرم خوردگی روی مرواریدهای سفیدت ندیدیم ، حتی یه روز که همراه من به دندون پزشکی اومده بودی و آقای دکتر که دوست بابایی هم بود دندوناتو دید ، کلی ازشون تعریف کرد و بهت جایزه هم داد که خیلی خوب مراقبشون بودی

و اما از حدود پنج ماه پیش که دو تا از دندونای جلوی پایینی سر زدن و هنوز هیچ دندونی هم ازت شل نشده بود کلی غصه خوردیم و به دکتر مراجعه کردیم و ایشون هم گفتن که ناراحت نباشیم

خلاصه با کلی زحمت و دستکاری کردن یکیشون افتاد شب منتظر فرشته دندون ماندی و برای اولین بار برات هدیه افتادن دندونای شیریت که یک کتاب قصه حیوانات نوشته ازوپ و یک بسته کامل خط کش و یک شاخه گل نقره که خیلی دوسش داری ، آورد.

و اما هفته گذشته که خیلی دیر شده بود و اثری از افتادن دندون دومیت نبود و خودت هم در مقابل دست زدن بهش کلی مقاومت میکردی و درحالیکه دندون دائمی پشتش کج شده بود با مراجعه به دندون پزشکی و با کشیدن دندونت راحت شدی و از همون اول سفارشاتت به فرشته مهربون شروع شد.

از جوجه اردک گرفته تا انواع باربی

آخر شبم یک نامه زیبا با خط خوبت نوشتی که برات یه باربی السا و آنا بیاره  وبا یک قلب خوشکل تزیینش کردی . متاسفانه فرشته مهربون هم وسط هفته با اون همه درگیری کاری و شرایط بد شهرمون که به سختی عروسک پیدا میشه . ناچاراً ایشون هم با اون خط زیبای خودش جوابتو داد با این مضمون:

ساینا کوچولو سلام

من فرشته دندان هستم. نامه شما به همراه دندانت را دیدم. من زودتر منتظر دندان شما بودم.ازمن هدیه فروزن خواسته بودی.باید چند روز صبر کنی تا هدیه ات را بیاورم چون الان هدیه فروزن ندارم. ولی حتما قول می دهم برایت بیاورم چون در دندان پزشکی خیلی شجاع بودی و گذاشتی دکتر دندانت را بکشد.هر شب مسواک بزن.یادت نرود.

دوست تو فرشته دندان

آخر هفته رفتیم سیرجان...مرتب می گفتی فرشته دندون سیرجان هم هست ؟ممکنه اینجا برام هدیه بیاره...

خلاصه همون شب فرشته دندون برات هدیه باربی السا و کریستف با یه نامه کوتاه "ساینا کوچولو هدیه برای تو .... آدرس : ایران – سیرجان ....فرشته دندون –امضا " تهیه کرد و زیر بالشت گذاشت وصبح بعد از بیدار شدنت کلی ذوق کردی .تو تمام تابستون امسال فقط روزایی که فرشته برات هدیه آورده یا نامه نوشته صبح زود بیدار شدی و سبا کوچولو هم بیدار کردی و بقیه روزا تا یازده خوابیده اید.

 

 

نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ٦:٠۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٥/٤/٢۱


+ تولد دختر کوچولوهام

بلاخره موفق شدیم 30 اردیبهشت جشن تولد دخترای نازنینم ساینا و سبا خانوم رو تو خونه با همه مهمانهایی که دوستشون داریم برگزار کنیم هرچند در ابتدا ساینا راضی به این امر نبود و فقط می خواست با دوستای همکلاسیش تولد بگیره و می گفت که همه بچه های همسن اقوام پسر هستن و بهش خوش نمی گذره که خدا رو شکر مهرسا و تکتم جای خالی همه دوستانش رو پر کردند.

با اینحال اگر فقط واسه ساینا با دوستاش تولد می گرفتم سبا خیلی مهجور می ماند و ناراحت میشد و اگر هم می خواستم یک تولد دیگه واسه سبا با حضور اقوام بگیرم ساینا ناراضی میشد که تولدش کوچیک تر از تولد سبا برگزار شده.خلاصه به این خاطر راضیش کردیم که با هم و با دوستان واقوام سیرجانی مهمانی بگیریم که حسابی هم بهشون خوش گذشت.

تم تولد امسال بچه ها السا و آنا بود که لباس ساینا جون را با کلی دردسر سال گذشته از ترکیه خریدم که کلی هم طاقت آورد و تا تولدش هیج جا نپوشید که واسه همه سوپرایز باشه ولباس سباگلی هم با خرید پارچه های مشابه و پیدا کردن خیاط مبتدی (البته خیلی از کارش راضی بودم) تونستم تقریبا مثل همون لباس که تو عکسهاش می دیدم را بدوزم و کلی خوشحالش کنم.

کیکشون بی نظیر شده بود...حیف که اینقدر سرم شلوغ بود که همون ابتدای کار ازش عکس نگرفتم.

...
ادامه مطلب
نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٥/٤/٦
تگ ها: تولدانه


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس