Lilypie Premature Baby tickers Daisypath Happy Birthday tickers
تولد رنگین کمانی تو - خاطرات زمینی فرشته های آسمانی

+ تولد رنگین کمانی تو

امسال باز بنا به خواسته خودت دوستان پیش دبستانی و با اصرار چند تا از دوستای قبلی مهدت را دعوت کردی حدود 30 نفر دختر بچه سن 5 تا 7 ساله و دو تا پسرخاله 6 ساله شیطون وسبا ونازی 2 ساله و یک جوجه طلایی چند روزه –مامان بزرگ و بابابزرگ و خاله جون و مامان نازی جون مهمانانمون بودند . با کمک خاله خیلی سریع آماده شدیم هرچند بیشتر کارهامون را از روزهای قبل انجام داده بودیم.

یکی یکی مهمانان عزیزمون رسیدند و مراسم با حضور گرمشون شروع شد و هر بازی و شیطنتی خواستند انجام دادند و مامان و مامان بزرگ کلی صبور بودند تا مبادا باعث رنجش خانمی از خانمهای محترم گردیم.حیف که آخر شب اینقدر خسته بودیم که فراموش کردم فقط و فقط از تک تک اتاقها عکس بگیرم و یا از کل خانه فیلمبرداری کنم.

اولین بار بود که تنها دغدغه ام خوش گذشتن به بچه ها بود چرا که مهمانانمون بچه ها بودند (جدا از بابا و مامانم که آنها هم خاص بودند)

با اینکه کنترلشون کمی سخت بود ولی در کل بهشون خیلی خوش گذشت و ما هم زیاد قاطیشون نمی شدیم تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند .فقط این وسط یه جوجه طلایی داشتیم که از بس بین بچه ها جابجا شد زیاد دوام نیاورد و دو روز بعدش ساینا و سبا را با همه دلبستگی که بهش داشتند ، تنها گذاشت .


نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٤/٢/٩
تگ ها: روز تولد


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس