Lilypie Premature Baby tickers Daisypath Happy Birthday tickers
این روزای دلگیر من - خاطرات زمینی فرشته های آسمانی

+ این روزای دلگیر من

روزها چه زود می گذرند و ما چقدر خودمان را درگیر زندگی و مشکلات نمودیم وقتی نگاهی به تاریخ آخرین پست گذاشته شده در وبلاگ کوچولوهامون می کنیم می بینیم ای دل غافل؟روزها گذشته و چقدر با بچه هایمان خاطرات زیبا و به یاد ماندنی داشتیم ولی هیچ کدام را ثبت نکردیم.ساینای من ! از من دلگیر نشو این روزها سخت گرفتارم و نگران. اصلا حال و حس نوشتن ندارم شاید به خاطر گرفتاریهای جاری برای خاله باشم و شاید هم...

دخترکم این را بدان که دنیا پر است از زشتی و زیبایی . به وقت زشتی خیلی صبور باش و امیدوار و هیچ وقت خدا را فراموش نکن و بدان که خداوند خیلی بزرگ است و به همه چیز آگاه واعتقاد من براین است که خداوند جزای همه کارهای بد و نادرست ما را توی همین دنیا به روشهای مختلف می دهد دلیلی ندارد که حتما آتش جهنمی باشد گرفتاریهایی پیش پایمان می گذارد که اصلا روحمان هم خبر ندارد و خیلی ناگهانی وبا یک جرقه کوچیک در زندگیمان اتفاق می افتد. ولی همیشه دعایمان این باشد که خدایا گناهان ما رو ببخش و هنگام جزای ما گنهکاران ،افراد بی گناه مخصوصا کودکان معصوم را درگیر نکن و آنها را به زحمت نینداز

با همه مشکلاتی که داشتیم تصمیم گرفتیم که عصر روز عاشورا همراه با خانواده بابا بزرگ وخاله و دایی جابر چند روزی برای تمدد اعصاب و تفریح بریم بندرعباس و از آنجایی که بندررفتن بدون قشم هیچ فایده ایی نداره یه دو روزی هم رفتیم اون طرف آب.

شام غریبان که امامزاده سید مظفر بندرعباس بودیم و شمع روشن کردیم و آخر شب هم رفتیم خونه.

روز بعد هم مراکز خرید و لب ساحل و آب بازی

جای همگی خالی با اینکه حوصله نداشتیم ولی خوش گذشت و ساینا هم کلی بازی کرد مخصوصا صبح پنج شنبه که تمام وقت تو شهربازی مرکز خرید ستاره خودشو کشت بس که بازی کرد و همین جا هم از بابا بزرگ ممنونم که زحمت ساینا این چند روز با ایشون بود.

پینوشت:

2 هفته پیش تولد کفشدوزکی دوست خوبمون نیروانا جان(نیروانای عزیز ما) بود جای همگی خالی .خیلی خوش گذشت..ممنونم مامان مهربون نیروانا. 

از سمت راست(نیروانای گل-ساینا خانمی -آناهیتای عزیز)

نويسنده : مامان ساینا و سبا ; ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٢
تگ ها:


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس