هدف از ایجاد وبلاگ ما

فکر اولین جشن تولدت و تدارک دیدن جشن برایم خیلی لذت بخش بود ولی یک چیزی که مرا می آزرد کادوی جشن تولدت بود .هرچی بیشتر فکر میکردم کمتر چیزی می یافتم که برای تو عزیزترینم ، بهترین باشد.

ولی چند روزی مانده به جشن تولدت تصمیم گرفتم که دفترچه خاطراتی با تمام عشقم به تو هدیه بدهم و تا زمانی که دستهایم یاری کردند در آن خاطرات کودکی و حتی بعد از آن رابرایت بنویسم.خاطرات خوب و خوش وگاها تلخ زندگی را

مهمانی  جشن تولد یکسالگیت به خوبی وخیلی دوست داشتنی برگزار شد وکادوی من یک دفترچه خاطرات صورتی وزیبا بود برای عشقم ، و مهمانان عزیز هم برایت چند خطی را به یادگار برایت نوشتند.

چند صباحی نگذشت باز فکر این دفترچه از ذهن من دور نمی شد چرا که با داشتن کار و مشغله زیاد ، نوشتن در آن برایم مقدور نبود و من نمی توانستم به قول خودم وفادار بمانم . لذا اینبار تصمیم گرفتم که برایت یک دفترچه خاطرات مجازی بسازم و افکار و ذهنیات خودم درباره تو و کارها وشیرین زبونیهاتو دراین دفترچه مجازی ضبط و ثبت کنم تا بلکه یادگاری باشد برای تو عشق مامانی ، و روزی بتوانی آنها را بخوانی و بدانی که برایم عزیزترین و دوست داشتنی ترین بودی و هستی و خواهی بود.

پس هرچند یکماهی از تولد یکسالگیت می گذره ولی این هدیه را از من بپذیر.عشق کوچولوی مامان

متولد:27/01/1388یزد-بیمارستان مادر

                                                                                                                                                                       و

اکنون با گذشت 4 سال و یکماه در تاریخ 28/2/92 در بیمارستان مرتاض یزد دومین دخترمان سباجون بدنیا آمد ...امیدوارم که بتوانم مادری شایسته باشم برای فرزندانم و دخترانی مثل دسته گل تربیت کنم

/ 0 نظر / 22 بازدید