اولین باری که خودت ...

وای خدای من ، همینکه ساعت 4 به خانه  رسیدم  یه پرنسس کوچولوی شیک و آماده و مرتب دیدم که دیگه طاقت یک لحظه ماندن هم نداشت ... اولین باری بود که می دیدم خودش بدون گوشزد کردنهای مداوم من ، آماده شده اما چجوری؟(یک کمی هم خطرناک)

قبل از رسیدن من به خانه  ، صندلی زیر پاش گذاشته و از داخل کمد لباسی ، کاور لباس سفید برفیش را برداشته(چون چند دست لباس داخلش بود یک کمی هم سنگین بود) ... حالا به چه صورت ! نمی دانم! آنها را پوشیده ، موهاش را شانه کرده ، خودش به زیبایی آنها را شینیون درست کرده و خلاصه بسیار شیک و مرتب آماده رفتن بود... کمی کمکش کردم با همه غرزدنهاش که مامان شب شد ، تولد تمام شد ... خلاصه ساعت 5 رفتیم تولد ، با این اوصاف که ساینا را برسانیم و برگردیم و به کارهای سبا برسیم ولی انگار این فسقلی هم بویی از تولد برده بود تا ساعت 6 یکسره گریه کرد و غر زد و می گفت : " ناینا "

عجله ایی آماده اش کردم و رفتیم ...دیگه عملا تا آخر تولد اثری از هیچ کدومشون نبود تا موقع برگشتن از تولد (بس که شیطونی میکردن و خوش بودن)

اینقدر خسته شده بودی که امروز حاضر نشدی به مدرسه بری عزیزکم... یعنی اولین روزی بود که خودت گفتی نمیرم مدرسه ، خسته ام

آندیاجان تولدت مبارک

happy

امیدوارم همیشه شاد و تندرست باشی ودر کنار خانواده خوشبخت
 

شاید این آخرین تولدت باشه که ساینا دعوت بود ولی می دانم که اگر یکروز اینجا را ترک کنی هم من و هم ساینا خیلی ناراحت خواهیم شد ولی همیشه بهترینها را برات آرزو می کنم .

پینوشت : آرشیدا جان تولدت مبارک (بی صبرانه منتظر جشن تولدت هستیم کوچولوی دوست داشتنی - دوست و همدم سبایم)


 

/ 2 نظر / 83 بازدید
بهترین هدیه

تولید و بافت تابلو فرش از چهره و عکس شخصی (تخصصی ترین مرکز بافت تابلو فرش از چهره) بهترین یادگاری و دکوراسیون در زندگی چه کسانی را واقعا از صمیم قلب دوست دارید!!! عکس از شما بافت تابلو فرش از ما از هر کجا که هستید فقط کافیست عکس مورد نظر را برای ما ایمیل کنید مدت زمان بافت و تحویل تابلو فرش فقط کمتر از ده روز جذاب ترین هدیه ای که تا به حال تجربه کردید ماندگاری تا صد ها سال.هدیه ای ماندگار و جذاب از فرش تصویری آریا نگار تخفیف ویژه _قیمت ها را مقایسه کنید!!! بهترین هدیه برای عزیزانان 09127502807 واتس آپ و وایبر هم انلاین هستم. پاسخگویی 24 ساعته 09127502807 به وبلاگ هم سر بزنید www.farshetasviri.blogfa.com با تشکر از شما

رونیکا

سلام من یه نوجوان دارم که تا مدتی پیش باهاش خیلی مشکل داشتم. از یکی از دوستانم شنیدم که یه جایی هست که میشه این مشکل رو حل کرد و من هم رفتم و شرکت کردم. الان وضعیتمون خیلی بهتر شده. این جایی که من رفتم یه موسسه است که یه سری کلاس های متفاوت داره که به نظر من برای ایجاد یه زندگی خوب بی تاثیر نیست. بهتون پیشنهاد می‌کنم که برای آسودگی بیشتر توی این کلاس‌ها شرکت کنید. من اسامی بعضی از این کلاس ها رو براتون می نویسم رفتار با نوجوان ، بازی و پرورش کودک ، آموزش پیش از ازدواج ، رفتار با کودک ، ارتباط همسران ، ارتباط کلامی ، مدیریت بر خشم ، قصه گویی و کتاب‌خوانی، مدیریت بر استرس ، رفتار با کودک دبستانی ، مدیریت بر خود شماره تلفن و سایتش رو هم براتون می‌نویسم تلفن: 88728317- 021 و 88715651- 021 سایت: www.madaraneemrooz.com