این روزای زیبای بهمنی ما

 

ساینا  اولین اجرای موسیقی  (خوشحال و شاد و خندان) را با دوستش آندیا (ساز زایلوفن) در مدرسه به مناسبت جشن 22 بهمن ماه (البته قبل از 12 بهمن) و با خوانندگی گروه بچه های کلاسشون اجرا کردند که خیلی هم موفقیت آمیز بود و مورد تشویق معلمین مدرسه و روسای آموزش و پرورش قرار گرفتند... این ماه تا نیمه های اسفند بایستی حسابی تمرین کنند چون نیمه دوم اسفند 3 تا اجرا دارند آنهم با کل بچه های گروه موسیقی فرهنگسرا.

Love Song

 

شنبه 18 بهمن هم اولین مسابقه شطرنج به مناسبت دهه فجر برگزار شد که ساینا با کلی دردسر شرکت کرد...اصلاً دوست نداشت و به نظرم ناراحت باخت در مسابقه بود و با همه حرفهایی که من و بابایی گفته بودیم ولی باز از باختن می ترسید و دوست داره همیشه ببره...البته بعد از آمدنش اینقدر خوشحال بود که تک تک حرکاتی که تونسته بود مهره های حریف را بزنه برام بدون وقفه تعریف کرد و خودش هم میگفت باید جشن بگیریم.(البته بیشتر به این خاطر بود که صبح همان روز از من خواسته بود که بادکنک براش بگیرم و من مقاومت کردم و حالا واسه جشنی که خودش تدارک میدید توش یه عالمه بادکنک وجود داشت که من باید در اولین فرصت براش می خریدم و البته شب بعد براش جبران کردم با 20 عدد بادکنک خوشکل و رنگارنگ)... جالب بود که حتی برای مهمانامون (چند شب بعدش)هم که مسابقه را توضیح میداد و کمی گیر کرده بود صفحه شطرنجش را آورد و بازی را بازسازی کرد...خوشبختانه دیگه از مسابقه ترسی نداره واسه مسابقه بعدی که سیرجان هست خیلی روحیه اش خوبه.

Bravo

 

و بهترین هدیه ساینا که مدتی بود خیلی دوست داشت بخره گوشواره آویز طلابود... اول این هفته براش خریدم ولی متاسفانه هنوز سه روز نگذشته بود که یکی از آویزهاش که دلفین زیبایی هم بود گم شد. واقعاً همه چیز پفکی شده.

 

سبا که کمی بدعنق شده انگار که بعضی مواقع که ما به حرفش گوش نمیدیم و یا اینکه خودش نمی تونه منظورش را برسونه ، عصبی میشه(خدا کنه زودتر حرف بزنه) ... بس که دوست داره فقط باهاش بازی کنیم مرتب میگه بازی (ز را خیلی قشنگ تلفظ می کنه – انگار سر زبونش میگیره) ... کتاب میاره و می خواد براش بخونیم و ما هم که کم حوصله ... خدا خیری به بابایی بده که این روزا بواسطه فرهنگ نوین خلق آینده سرشار از انرژیست.

/ 3 نظر / 28 بازدید
خاله راحله

سلام عزیزای خاله ساینا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشی عزیز خاله سبا جون زود حرف بزن که عاشق حرف زدنت شدن من

خاله راحله

سلام عزیزای خاله ساینا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشی عزیز خاله سبا جون زود حرف بزن که عاشق حرف زدنت شدن من