دستان یاریگر تو

خیلی وقتا ، سر چهارراهها ، تو صف پمپ بنزین ، تو پیاده روی خیابونا ، هروقت گدایی را می دیدی  با تعجب می پرسیدی  چرا ا؟و من و بابا همیشه مردد بودیم که جواب تو را چی بدهیم خیلی وقتا می گفتیم که اینها آدم های فقیری هستند که برای داشتن پول اینکار را می کنند و بابایی هم همیشه کارشان را نفی می کرد و می گفت که تن سالم باید کار کند و خلاصه همیشه در گیر این مسائل بودیم ... تا اینکه با شروع فصل مدارس و دیدن جاهایی که برای بچه های بی سرپرست و فقیر کمک های مالی و غیرمالی جمع آوری می کردند، متوجه شدی که می توانی با دادن پول و لوازم مورد نیاز بچه ها به افراد فقیر کمک کنی البته فقیر واقعی نه فقیران خیابانی... و از همان موقع یک قلک تهیه کردیم که برای بچه های فقیر کمک کنی و عید امسال و سال تحصیلی آینده به آنها بدهی.

هفته پیش به مدد چند تن از دوستان خوبمون تو سرچشمه ، خیریه کمک به کودکان بیمار محک راه انداختیم وهمین انگیزه ایی شد برای تو که بیشتر با این کار خداپسند آشنا بشی و جالب تر این بود که بعداظهر ها که تو خونه بودی کلی برام کار می کردی تا وقتی مامان از سرکار برمیگرده بافراغت بیشتر به پخت و پز بپردازم و صد البته کمک ها و صحبت های شیرین تو دلگرمیم را بیشتر میکرد.

کودک عزیز الان دیگه ساینا می داند که چرا تو مو نداری ؟ واسه همین تمام تلاش خودش را کرد تا تو درمان شوی و بتوانی مثل تمام کودکان بدوی و بازی کنی.

تو این مراسم خودت ، ژله ها و کرمها را فروختی و پولشان را جمع کردی و داخل صندوق ریختی البته شب اول اینو نمی دونستی و فکر میکردی باید پولها مال خودت باشن اما با توضیحات من و دوستم قانع شدی  .

پینوشت :امیدوارم خدا به همـــــــــــــه بچه ها سلامتی بدهد...... و با برگردوندن سلامتی به بچه های محک دل پدر و مادرشون رو شاد کند....

/ 1 نظر / 60 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]