شکل جدید پیک نوروز

روزای اخر سال 93 یک برگه شامل 30 تا فعالیت جورواجور بهت دادن تا 10 تاش را انتخاب کنی و در مورد آنها تحقیق کنی و کار انجام دهی و با شروع سال جدید آنها را تو مدرسه ارائه بدهی.

خوبیش به این بود بعضیهاش با صحبت کردن و یاد دادن مطالب جدید(مثل آیین و رسوم عید و عیدی دادن و هفت سین چیدن و...) کار تمام بود.

دو تا نقاشی یکی چهار فصل را کشیدی و به زیبایی رنگ کردی و دیگری هم یک نقاشی منظره با چشمان بسته کشیدی .

دو تا کاردستی هم با آجیل های عید درست کردی .ابری که از آن باران می بارید (تخم بادام زمینی و تخم کدو) و بر روی بچه ایی که چتر در دست داشت و نقاشی کشیدی ، می بارید و کاردستی دیگر باز بچه ایی (نقاشی شده) که یک عالمه بادکنک در دست داشت و شکل تمام بادکنک هاش آجیل های عید بودند.

(حیف که یادم رفت ازشون عکس بگیرم...شاید رفتم مدرسه و آنجا ازشون عکس بگیرم)

بابایی هم ایده کاغذ دیواری را داد که سفره هفت سینی به صورت نقاشی روی آن درست کنیم و بچه ها با شعر و خاطره و جدول آشنا بشوند...خیلی عالی بود...بابا نقاشی کشید و جدول هفت سین را طراحی کرد ، ساینا سفره هفت سین را رنگ آمیزی کرد و مامان هم مطالب را جمع آوری کرد و آنها را نوشت و همچنین خاطره تعطیلات عید نوروز را در آن نوشتم .کار جالبی از آب درآمد و از همه مهم تر ساینا خیلی خوشحال شد کلی ازمون تشکر کرد و با شادی و شعف فراوان امروز آن را با خودش به مدرسه برد.

/ 1 نظر / 67 بازدید
سارينا

سلااااام مطمئنم اگه به من سر بزني پشيمون نميشي!امتحان کن